Про нас

Повне товариство
«Центральний міський ломбард
ТОВ “Юридична компанія “Ліга” і Компанія”»

Успішно працює на фінансовому ринку з 1995 року, являється членом Асоціації ломбардів України.
Фінансові послуги, що надаються нашим Ломбардом — надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.
Наш Ломбард видає грошові кредити громадянам під заставу ювелірних виробів із дорогоцінних металів (золота).  Діяльність товариства  направлена на роботу з клієнтами різних вікових і соціальних категорій, при цьому дотримується індивідуальний підхід до кожного клієнта. За всю історію діяльності ми прагнемо до розуміння і відповідності бажанням і потребам наших клієнтів. Наша мета надавати небанківські фінансові послуги приватним особам на вищому рівні. В  зв’язку з цим ми постійно працюємо над підвищенням стандартів обслуговування клієнтів і спрощенням умов видачі ломбардних кредитів.

Перелік послуг, що надається фінансовою установою.

Ломбард, у тому числі і його відокремлені підрозділи, відповідно до законодавства та Засновницького договору надають фінансові та супутні послуги.

До фінансових послуг Ломбарду належить:

— надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту під заставу майна.

До супутніх послуг належать:

— оцінка заставленого майна відповідно до законодавства та/або умов договору;

— реалізація заставленого майна відповідно до чинного законодавства та/або умов Договору про надання фінансового кредиту.

В Ломбарді відсутні особи, які надають посередницькі послуги.

Кредит під заставу ювелірних виробів із золота

Кредит під заставу ювелірних виробів із золота- один із популярніших видів ломбардного кредитування

Умови видачі кредиту під заставу ювелірних виробів із золота

         Ви можете оформити ломбардний кредит під заставу ювелірних виробів із золота в любому відділенні ломбарда  ПО “Центральний міський ломбард”на таких умовах:

Кредит під заставу ювелірних виробів видаєтся на срок до 30 діб.

Для оформлення ломбардного кредиту потребні:

наявність предмета закладу;

документи : паспорт та ідентифікаційний код.

Кредит під заставу ювелірних виробів оформлюєтся за 10 хвилин.

Як оформлюється кредит під заставу ювелірних виробів в ломбарді ПО “ Центральний міський ломбард”

Оформлення кредиту під заставу ювелірних виробів із золота проводится в декілька етапів:
Фахівець-оцінювач у Вашій присутності перевіряє достовірність предмета закладу, відповідність вказаній пробі, перевіряє пробу заставного виробу, а  також визначає вагу виробу шляхом зважування на вагах високої точності.
Фахівець-оцінювач визначає і називає суму можливого кредиту.
Якщо сума кредиту, названа оцінювачем, Вас влаштовує, Ви укладаєте договір видачі кредиту, термін якого може бути строком від 1  до 30 діб.
Після оформлення договору фахівець-оцінювач видає Вам суму кредиту, а предмет закладу вирушає в сейфове сховище на термін, вказаний в договорі.
Ми пропонуємо гнучкі умови викупу виробів. Так термін ломбардного кредитування під заставу ювелірних виробів розглядається в межах від 1 до 30 діб. Якщо у клієнта позакінченню цього терміну немає можливості сплатити кредит, можливе продовження кредитування на поточних умовах з можливістю поетапного погашення відсотків та тіла кредиту.

Ми гарантуємо оперативність і конфіденційність послуг з видачі кредиту під заставу, так  як і прозорість ставок та відсутність прихованих нарахувань і комісій. Клієнт виплачує тільки суму кредиту і щомісячні проценти від суми отриманого кредиту, прописаних в договорі.

Розрахунок загальної вартості кредиту, реальної річної процентної ставки за договором

Термін кредитування при заставі золота: 30 діб (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з оплатою за фактичну кількість днів використання).

Максимальний термін  кредитування при заставі золота: строк не обмежений, в разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та складання нового договору).

Максимальна реальна річна процентна ставка за договором при заставі золота: 273,75%, що становить 0,75% в день.

Приклад розрахунку: При сумі кредиту 1000,00грн. плата за користування кредитом 0,75% в день, що складає 7,50грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 30 днів клієнту необхідно буде сплатити за користування 225,00грн. Відсутні додаткові  комісії, відсотки, збори  та інші витрати за обслуговування кредитної заборгованості у разі несвоєчасного погашення кредиту.

У розрахунок вартості послуги податків не включено.

Розрахунок загальної вартості кредиту для споживача, реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит здійснюється на підставі Розпорядження №1334 від 27.04.2017 року затвердженого Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методики розрахунку загальної вартості кредиту для споживача, реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит».