Про нас

Повне товариство
"Центральний міський ломбард
ТОВ “Юридична компанія “Ліга” і Компанія”"

Успішно працює на фінансовому ринку з 1995 року, являється членом Асоціації ломбардів України.
Фінансові послуги, що надаються нашим Ломбардом — надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.
Наш Ломбард видає грошові кредити громадянам під заставу ювелірних виробів із дорогоцінних металів (золота).  Діяльність товариства  направлена на роботу з клієнтами різних вікових і соціальних категорій, при цьому дотримується індивідуальний підхід до кожного клієнта. За всю історію діяльності ми прагнемо до розуміння і відповідності бажанням і потребам наших клієнтів. Наша мета надавати небанківські фінансові послуги приватним особам на вищому рівні. В  зв'язку з цим ми постійно працюємо над підвищенням стандартів обслуговування клієнтів і спрощенням умов видачі ломбардних кредитів.

Кредит під заставу ювелірних виробів із золота

Кредит під заставу ювелірних виробів із золота- один із популярніших видів ломбардного кредитування

 

Умови видачі кредиту під заставу ювелірних виробів із золота

         Ви можете оформити ломбардний кредит під заставу ювелірних виробів із золота в любому відділенні ломбарда  ПО “Центральний міський ломбард”на таких умовах:

Кредит під заставу ювелірних виробів видаєтся на срок до 30 діб.

Для оформлення ломбардного кредиту потребні:

         наявність предмета закладу;

         документи : паспорт та ідентифікаційний код.

Кредит під заставу ювелірних виробів оформлюєтся за 10 хвилин.

 

Як оформлюється кредит під заставу ювелірних виробів в ломбарді ПО “ Центральний міський ломбард”


Оформлення кредиту під заставу ювелірних виробів із золота проводится в декілька етапів:
Фахівець-оцінювач у Вашій присутності перевіряє достовірність предмета закладу, відповідність вказаній пробі, перевіряє пробу заставного виробу, а  також визначає вагу виробу шляхом зважування на вагах високої точності.
Фахівець-оцінювач визначає і називає суму можливого кредиту.
Якщо сума кредиту, названа оцінювачем, Вас влаштовує, Ви укладаєте договір видачі кредиту, термін якого може бути строком від 1  до 30 діб.
Після оформлення договору фахівець-оцінювач видає Вам суму кредиту, а предмет закладу вирушає в сейфове сховище на термін, вказаний в договорі.
Ми пропонуємо гнучкі умови викупу виробів. Так термін ломбардного кредитування під заставу ювелірних виробів розглядається в межах від 1 до 30 діб. Якщо у клієнта позакінченню цього терміну немає можливості сплатити кредит, можливе продовження кредитування на поточних умовах з можливістю поетапного погашення відсотків та тіла кредиту.

         Ми гарантуємо оперативність і конфіденційність послуг з видачі кредиту під заставу, так  як і прозорість ставок та відсутність прихованих нарахувань і комісій. Клієнт виплачує тільки суму кредиту і щомісячні проценти від суми отриманого кредиту, прописаних в договорі.